FilesMediaViewer 0.0.1 - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Close
tr: Kapat

en: Download
tr: İndir

en: Fullscreen
tr: Tam Ekran

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Mute
tr: Sessiz

en: Next
tr: Sonraki

en: Play
tr: Oynat

en: Previous
tr: Önceki

en: Replay
tr: Yeniden Oynat

en: Rotate 90° counterclockwise
tr: 90° saat yönünün tersine döndür

en: Zoom in
tr: Yakınlaştır

en: Zoom out
tr: uzaklaştır
