FilesMediaViewer 0.0.1 - en to th_TH translation catalogue (13 entries)

en: Close
th_TH: ปิด

en: Download
th_TH: ดาวน์โหลด

en: Fullscreen
th_TH: เต็มจอ

en: Loading
th_TH: กำลังโหลด

en: Mute
th_TH: เงียบ

en: Next
th_TH: ต่อไป

en: of
th_TH: ของ

en: Play
th_TH: เล่น

en: Previous
th_TH: ก่อนหน้า

en: Replay
th_TH: เล่นใหม่

en: Rotate 90° counterclockwise
th_TH: หมุนทวนเข็ม 90°

en: Zoom in
th_TH: ซูมเข้า

en: Zoom out
th_TH: ซูมออก
