FilesMediaViewer 0.0.1 - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Close
sq: Mbylle

en: Download
sq: Shkarkoje

en: Fullscreen
sq: Sa krejt ekrani

en: Loading
sq: Po ngarkohet

en: Mute
sq: Heshtoje

en: Next
sq: Pasuesi

en: of
sq: nga

en: Play
sq: Luaje

en: Previous
sq: I mëparshmi

en: Replay
sq: Riluaje

en: Rotate 90° counterclockwise
sq: Rrotulloje 90° në kahun kundërorar

en: Zoom in
sq: Zmadhoje

en: Zoom out
sq: Zvogëloje
