FilesMediaViewer 0.0.1 - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Close
ru: Закрыть

en: Download
ru: Скачать

en: Fullscreen
ru: В полный экран

en: Loading
ru: Загрузка

en: Mute
ru: Тишина

en: Next
ru: Следующее

en: of
ru: из

en: Play
ru: Играть

en: Previous
ru: Предыдущее

en: Replay
ru: Повтор

en: Rotate 90° counterclockwise
ru: Повернуть на 90° против часовой стрелки

en: Zoom in
ru: Приблизить

en: Zoom out
ru: Отдалить
