FilesMediaViewer 0.0.1 - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Close
pl: Zamknij

en: Download
pl: Pobierz

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Mute
pl: Wycisz

en: Next
pl: Następny

en: of
pl: z

en: Play
pl: Odtwarzaj

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Replay
pl: Powtarzaj

en: Rotate 90° counterclockwise
pl: Obróć o 90° przeciwnie do ruchu wskazówek zegara

en: Zoom in
pl: Przybliż

en: Zoom out
pl: Oddal
