FilesMediaViewer 0.0.1 - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Close
nl: Sluiten

en: Download
nl: Downloaden

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Loading
nl: Laden

en: Mute
nl: Dempen

en: Next
nl: Volgende

en: of
nl: van

en: Play
nl: Spelen

en: Previous
nl: Vorige

en: Replay
nl: Herhalen

en: Rotate 90° counterclockwise
nl: Draai 90 ° tegen de klok in

en: Zoom in
nl: Inzoomen

en: Zoom out
nl: Uitzoomen
