FilesMediaViewer 0.0.1 - en to ja_JP translation catalogue (12 entries)

en: Close
ja_JP: 閉じる

en: Download
ja_JP: ダウンロード

en: Fullscreen
ja_JP: フルスクリーン

en: Loading
ja_JP: 読込中

en: Mute
ja_JP: ミュート

en: Next
ja_JP: 次

en: Play
ja_JP: 再生

en: Previous
ja_JP: 前

en: Replay
ja_JP: リプレイ

en: Rotate 90° counterclockwise
ja_JP: 90°左回り

en: Zoom in
ja_JP: ズームイン

en: Zoom out
ja_JP: ズームアウト
