FilesMediaViewer 0.0.1 - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Close
is: Loka

en: Download
is: Sækja

en: Fullscreen
is: Fullskjár

en: Loading
is: Hleð

en: Mute
is: Þagga

en: Next
is: Næsta

en: of
is: af

en: Play
is: Spila

en: Previous
is: Fyrri

en: Replay
is: Endurspila

en: Rotate 90° counterclockwise
is: Snua 90° andsælis

en: Zoom in
is: Þysja inn

en: Zoom out
is: Þysja út

en: files_mediaviewer
is: skrar_efnisveita
