FilesMediaViewer 0.0.1 - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Close
gl: Pechar

en: Download
gl: Descargar

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Loading
gl: Cargando

en: Mute
gl: Silenciar

en: Next
gl: Seguinte

en: of
gl: de

en: Play
gl: Reproducir

en: Previous
gl: Anterior

en: Replay
gl: Repetir

en: Rotate 90° counterclockwise
gl: Rotar 90° no sentido contrario das agullas do reloxo

en: Zoom in
gl: Achegar

en: Zoom out
gl: Afastar
