FilesMediaViewer 0.0.1 - en to et_EE translation catalogue (9 entries)

en: Close
et_EE: Sulge

en: Download
et_EE: Laadi alla

en: Fullscreen
et_EE: äisekraanil

en: Loading
et_EE: Laadimine

en: Mute
et_EE: Vaigista

en: Next
et_EE: Järgmine

en: Play
et_EE: Esita

en: Previous
et_EE: Eelmine

en: Replay
et_EE: Esita uuesti
