FilesMediaViewer 0.0.1 - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Download
el: Λήψη

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Loading
el: Γίνεται φόρτωση

en: Next
el: Επόμενο

en: Play
el: Αναπαραγωγή

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Replay
el: Επανάληψη

en: Zoom in
el: Μεγέθυνση

en: Zoom out
el: Σμίκρυνση
