FilesMediaViewer 0.0.1 - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Close
ar: إغلاق

en: Download
ar: تنزيل

en: Fullscreen
ar: شاشة كاملة

en: Loading
ar: تحميل

en: Mute
ar: كتم الصوت

en: Next
ar: التالي

en: of
ar: من

en: Play
ar: تشغيل

en: Previous
ar: السابق

en: Replay
ar: إعادة التشغيل

en: Rotate 90° counterclockwise
ar: تدوير 90° درجة عكس اتجاه عقارب الساعة

en: Zoom in
ar: تكبير

en: Zoom out
ar: تصغير
